Źle odpala diesel | tel. 602-357-933 | Al. Prymasa Tysiąclecia 66, Warszawa

Źle odpala diesel

Zimny Diesel Trudny Rozruch Diesla źle odpala Opel. Ford. BMW i inne

Rozwiązanie ułatwiające rozruch ciepłego i zimnego diesla.

Wspomaga rozruch ciepłego oraz zimnego silnika Diesla.

Jeżeli zainteresowałeś się tym rozwiązaniem, to najwidoczniej masz ten sam problem co dziesiątki innych użytkowników samochodów z silnikiem diesla - silnik TD, TDI, TDS i inne.

Problemy przy rozruchu silnika diesla, przy zmianach temperatur, czy też kiedy jest wilgotno i chłodno.

Można rozwiązać to poprzez zmianę temperatury rozruchu silnika i zmianę dawki początkowej wtrysku paliwa. Po tej modernizacji każdy silnik diesla odpala od razu. W nowym aucie nie stanowi to problemu, ale gdy przebieg samochodu ma już ponad 100 000 km pojawiają się problemy z rozruchem silnika. Czasami auto odpala dopiero po 5 - 10 sekundach. Jednym z rozwiązań tego problemu jest wymiana pompy wtryskowej której koszt sięga kilku tysięcy złotych.

Znacznie tańszym, szybszym, a równie efektywnym rozwiązaniem jest wykonanie naszej modernizacji. Dla komputera silnika (ECU), który po modyfikacji włącza świece żarowe niezależnie od temperatury silnika. Modyfikacja ta umożliwia sprawny zapłon, mimo że pompa wtryskowa nie jest już pierwszej młodości.

Po prawidłowej modyfikacji wykonanej przez elektronika samochód będzie odpalał natychmiast po przekręceniu kluczyka, nie będziemy już musieli kręcić kilka sekund rozrusznikiem jak do tej pory i niszczyć swojego auta, teraz odpalanie nie będzie stanowiło już najmniejszego problemu.