Błąd p0420 Toyota | Błąd p0420 p0421 | Autoalarmy - Elektronika Warszawa | tel. 602-357-933 | Al. Prymasa Tysiąclecia 66, Warszawa

Błąd p0420 p0421

Problem z katalizatorem TOYOTA, HONDA, OPEL, SAAB, SUZUKI, FIAT, FORD

Błąd p0420 Toyota

Problem z katalizatorem TOYOTA, HONDA, OPEL, SAAB, SUZUKI, FIAT, FORD.

Czy w Waszej Toyocie pojawił się błąd p0420, a może macie inny model samochodu? Błąd p0420 Toyota, błąd p0420 Saab, błąd p0420 Opel, błąd P0420 Honda - katalizator na granicy wydajności. Bez problemów usuwamy tą usterkę poprzez rozszerzenie parametrów sond lambda. Warto zauważyć, że jest to błąd, komunikat, który wcale nie zawsze świadczy o kończącym się katalizatorze. Warto skontaktować się z nami i próbować razem z nami rozwiązać swój problem.

Błąd p0420 Toyota

Po oględzinach przez naszego elektronika samochodowego i wprowadzeniu naszych modyfikacji nie będzie śladu po błędzie i Państwa samochód będzie zachowywać się tak, jak by miał wymieniony katalizator. Nasze rozwiązanie jest o wiele tańsze niż wymiana katalizatora na nowy, a nie ma co ukrywać, taka wymiana z reguły kosztuje kilka tysięcy złotych. Ten błąd spotykany jest dosyć często w pojazdach ze względu na złą jakość paliwa i z zamontowanej słabej jakości instalacji LPG (w taniej firmie "duża stodoła", gdzie często tańsza cena oznacza dużo gorszą jakość wykonania). Wynika on ze złych ustawień parametrów spalania LPG. Interesuje Was błąd p0420 Toyota lub błąd p0420 w SAAB, Opel, czy inne marki samochodów? Dobrze trafiliście, zapraszamy do kontaktu.

Błąd p0420 Toyota

Błąd P0420 w samochodach z trzema czy dwoma katalizatorami wcale nie musi świadczyć o tym że katalizator jest uszkodzony. Błąd wskazuje jedynie informację z katalizatora o spalinach i ich temperaturze, które są błędnie przekazywane do komputera (sterownika silnika). Dane są źle interpretowane przez komputer i pojawia się błąd P0420 (interpretowany przez komputer diagnostyczny jako niska wydajność katalizatora). Jak już wiadomo, błąd wcale nie świadczy o złej emisji spalin, a jedynie obniżeniu progu skuteczności sond lambda. Teraz po oględzinach przez elektronika samochodowego, należy rozszerzyć te parametry i je wzmocnić - do czego doszliśmy po długim czasie prób i doświadczeń - po tej modyfikacji po błędzie zostaje tylko legend, jednie wspomnienie. Katalizator zostaje ten sam i bez stresu, że coś się stanie jeździmy dalej i wszystko jest ok. Nasza modyfikacja elektroniczna jest dużo tańsza niż wymiana katalizatorów którego wymiana jest już liczona w kilku tysiącach złotych. Zapraszamy, nasz elektronik samochodowy stanie na wysokości zadania.

Błąd p0420 Toyota

Błąd P0421 Mazda 6 i inne modele

Błąd P0421 (Nagrzany katalizator (Bank 1) – wydajność poniżej progu).

Błąd ten wcale nie świadczy o usterce katalizatora, a jedynie o zalewnym złym paliwie lub wadzie konstrukcyjnej katalizatora. To one generują błąd P0421. Po naszej modernizacji parametrów wejściowych, rozszerzeniu i wzmocnieniu, by sterownik silnika ECU odczytywał je tak jak by katalizator został wymieniony, parametry drugiej sondy wracają do parametrów fabrycznych i po błędzie zostaje tylko historia i legenda bez ingerencji w układ wydechowy czy katalizator którego już na pewno nie trzeba wymieniać.

Pozostałe usterki elektroniczne

Jeśli macie inne problemy elektroniczne w swoich samochodzie, również zapraszamy do kontaktu. Elektronika samochodowa Warszawa i okolice, zapraszamy.