Elektronika samochodowa Warszawa | naprawa elektroniki samochodowej Warszawa | tel. 602-357-933 | Al. Prymasa Tysiąclecia 66, Warszawa

Elektronika samochodowa Warszawa

Naprawa elektroniki samochodowej Warszawa. Wykonujemy naprawy elektroniki samochodowej, modułów ABS, Air BAG, modułów zamków centralnych, komputerów samochodowych, pilotów sterujących zamkiem centralnym, naprawami instalacji elektrycznych i sterujących w takich samochodach jak: TOYOTA , LEXUS, FORD , OPEL, Volkswagen, Audi, Skoda, Seat, BMW, Mercedes, Fiat.

Naprawa Rezystorów wentylatora wewnętrznego Dmuchawy, Elektronicznych Toyota , Honda, Opel, Ford , Nissan i inne.

Wentylator działa na 4 biegu lub wcale - uszkodzony rezystor.

Naprawa jest o wiele tańsza niż kupno nowego w ASO, co wiąże się z dużymi kosztami.

Naprawa jest o wiele tańsza i bardzo skuteczna, na co dajemy Gwarancje.

Zimny Diesel Trudny Rozruch Diesla źle odpala Opel. Ford. BMW i inne

Rozwiązanie ułatwiające rozruch ciepłego i zimnego diesla.

Wspomaga rozruch ciepłego oraz zimnego silnika Diesla.

Jeżeli zainteresowałeś się tym rozwiązaniem, to najwidoczniej masz ten sam problem co dziesiątki innych użytkowników samochodów z silnikiem diesla - silnik TD, TDI, TDS i inne.

Problemy przy rozruchu silnika diesla, przy zmianach temperatur, czy też kiedy jest wilgotno i chłodno.

Można rozwiązać to poprzez zmianę temperatury rozruchu silnika i zmianę dawki początkowej wtrysku paliwa. Po tej modernizacji każdy silnik diesla odpala od razu. W nowym aucie nie stanowi to problemu, ale gdy przebieg samochodu ma już ponad 100 000 km pojawiają się problemy z rozruchem silnika. Czasami auto odpala dopiero po 5 - 10 sekundach. Jednym z rozwiązań tego problemu jest wymiana pompy wtryskowej której koszt sięga kilku tysięcy złotych.

Znacznie tańszym, szybszym, a równie efektywnym rozwiązaniem jest wykonanie naszej modernizacji. Dla komputera silnika (ECU), który po modyfikacji włącza świece żarowe niezależnie od temperatury silnika. Modyfikacja ta umożliwia sprawny zapłon, mimo że pompa wtryskowa nie jest już pierwszej młodości.

Po prawidłowej modyfikacji wykonanej przez elektronika samochód będzie odpalał natychmiast po przekręceniu kluczyka, nie będziemy już musieli kręcić kilka sekund rozrusznikiem jak do tej pory i niszczyć swojego auta, teraz odpalanie nie będzie stanowiło już najmniejszego problemu.

Sensor poduszek w samochodzie

Naprawiamy Air-Bag (sensor poduszek w samochodzie) poprzez usunięcie obszaru crasch w tym module i możliwość dalszej skutecznej pracy sensora.

Naprawiamy Moduły komfortu, fabryczne sterowniki zamków centralnych, instalacje elektryczne oraz sterujące.

Ford

Problemy z elektroniką zapalają się kontrolki a komputer nie rejestruje błędów, samochód wchodzi w tryb serwisowy, komputer rejestruje dziwne błędy, samochód wchodzi w tryb serwisowy traci moc, naprawiamy takie i inne usterki elektroniczne samochodach Ford zapraszamy.

Honda Acord, Civic, Jazz

Naprawa wyświetlaczy głównych problem z wyświetlaniem cyfr brak podświetlania licznika zanikające podświetlanie, brak reakcji na funkcje.

Naprawa radiów HONDA, trzaski w głośnikach radia po wyłączeniu stacyjki, brak podświetlania radia, radio nie reaguje na funkcje, zanikające podświetlenia radia z Navi, eliminacja usterki generującej Błąd P0420.

Niska wydajność katalizatora i inne problemy z elektroniką w samochodach HONDA

Moduły elektroniki samochodowej

Moduły Airbag, ABS, komputery silnika i wtrysku, benzynowe i diesel

Dezaktywacja, wyłączanie systemu Start/Stop

O funkcji inteligentny wyłącznik Funkcji Start/Stop

Nowe samochody są wyposażone w system start/stop który nie wszystkim kierowcom odpowiada. Wyłączanie go po każdorazowym uruchomieniu Samochodu staje się uciążliwe System zmniejsza żywotność rozrusznika, który jest częściej eksploatowany w czasie kiedy funkcja Start/Stop jest aktywna nasze rozwiązanie pozwala na wyłączenie systemu Start/Stop funkcja zapamiętuje stan włączony lub wyłączony System Start/Stop lub samodzielne jego włączenie do ponownej pracy w przypadku zapotrzebowania używania funkcji ponownie Start/Stop nasze rozwiązanie jest Kompatybilne ze wszystkimi markami samochodów sprzedawanymi na rynku w Polsce czy Europie, mają państwo gwarancję braku utraty gwarancji w przypadku nowych samochodów.