Montaż autoalarmów Warszawa | tel. 602-357-933 | Al. Prymasa Tysiąclecia 66, Warszawa

Alarmy - akcesoria

RED FORD – Auto alarm sterowany pilotem przeznaczony do sam wyposażonych w analogową instalację sterującą.

X – Safe – bezpilotowy przeznaczony jest do samochodów wyposażonych w oryginalny pilot do sterowania zamka centralnego w samochodzie, system rozpoznaje komunikaty zamknięcia otwarcia samochodu pilotem.

X – Safe CAN – przeznaczony jest do samochodów wyposażonych w magistralę CAN, takich jak Volkswagen, TOYOTA, Opel, Subaru, Fiat, Mercedes, Audi, BMW.

Piloty systemów alarmowych i sterowników zamków centralnych

Dostępne systemy alarmowe

Czujniki parkowania - czujniki autoalarmów

Czujniki parkowania (Park Tronik), cztero punktowy czujnik parkowania pokazuje nam zarówno odległość jak i z której strony znajduje się przeszkoda, montowany w tylnym zderzaku samochodu (możliwość polakierowania czujników pod kolor zderzaków) foto.

Mamy możliwość rozbudowania państwa systemu w samochodzie o:
- czujniki ultradźwiękowe, udarowe, czy też przechyłu ( próba holowania pojazdu) czujnik reaguje na zmianę nachylenia pojazdu względem ziemi.
- zmianę syrenki alarmowej ze zwykłej na "z własnym zasilaniem".

Wszystkie systemy i akcesoria posiadają ATEST i gwarancję.

Syrenki alarmowe


Syrenka z zasilaniem modulowana

Czujniki cofania

Czujniki do autoalarmów

Montaż modułów auto składania lusterek

Nowość !!! Montaż modułów auto składania lusterek, opis działania : po zamontowaniu modułu auto składania lusterek zawsze wtedy kiedy zamkniemy samochód z pilota lusterka się złożą a otworzą dopiero po włączeniu zapłonu bądz uruchomieniu auta. Są to dedykowane moduły automatycznego składania lusterek do TOYOTY, LEXUSA, Nissana i innych.

Montaż modułów auto świateł z czujnikiem zmierzchu

Montaż modułów auto świateł z czujnikiem zmierzchu opis działania, po uruchomieniu auta świecą światła do jazdy dziennej. Kiedy zacznie się ściemniać nasz moduł to wykryje i włączy automatycznie światła mijania, włączenie świateł nastąpi również.
Kiedy wiedziemy do garażu podziemnego lub do tunelu, kiedy uruchomimy samochód a na zewnątrz jest ciemno lub półmrok światła mijania uruchomią się po pięciu sekundach od uruchomienia samochodu i wyłączą się kiedy zmieni się natężenie światła na zewnątrz, jest to bardzo przydatny i wygodny moduł dla samochodów wyposażonych w światła do jazdy w dzień bo nie musimy pamiętać o zmianie świateł kiedy zmienia się natężenie światła na ciemno czy przy opadach deszczu które zaskoczyły nas w trakcie jazdy uruchomienie wtedy wycieraczek przełącza światła z dziennych na mijania i tak pozostaje do zmiany natężenia światła.