Autoalarmy - Elektronika Warszawa | tel. 602-357-933 | Al. Prymasa Tysiąclecia 66, Warszawa

Systemy ochrony satelitarnej GPS - montaż.

Ochrona przeciwkradzieżowa

Z pewnością niejednokrotnie zastanawiali się Państwo, jaki sposób ochrony pojazdu jest najbardziej niezawodny? Prezentujemy Państwu system opracowany przez nas, na bazie GPS, który spełni większość Państwa oczekiwań, związanych z ochroną pojazdu. Nasz produkt, przy stosunkowo niewielkich kosztach, zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa, a w przypadku kradzieży pojazdu, jego zlokalizowanie to kwestia chwili...

Zasada działania

Dzięki małym rozmiarom urządzenie GPS może być umieszczone w jednym z kilkudziesięciu miejsc samochodu. Dodatkowo jest ono podłączone do kilku linii układu blokującego pojazd np. immobilizera, przycisku antynapadowego, itp. Każdorazowe naruszanie jednej z linii układu blokującego pojazd sygnalizuje alarm w Centrum Monitorowania. Komunikat alarmowy zawiera bardzo szczegółowe informacje, np.: rodzaj alarmu, pozycje pojazdu z dokładnością od 5 do 15 metrów, kierunek i prędkość jazdy.

Dzięki satelitarnej technologii GPS mamy możliwość pełnej kontroli nad pojazdem włącznie z uruchomieniem procedury zatrzymania i zabezpieczenia pojazdu.

Korzyści

Poniżej przedstawiamy Państwu listę zalet naszego systemu, które z pewnością pozwolą przekonać się do jego użytkowania:
- Gwarancja poprawy bezpieczeństwa kierowcy i pasażerów oraz minimalizacji ryzyka kradzieży pojazdu - aktywne bezpieczeństwo - zarówno w kraju jak i za granicą
- Pełna kontrola polegająca na natychmiastowej możliwości lokalizacji pojazdu
- Niskie koszty użytkowania systemu, przy nieosiągalnym dla alternatywnych rozwiązań poziomie bezpieczeństwa.
- Wraz z naszym systemem zabezpieczeń pojazdu możliwość ubezpieczenia samochodu ze zniżką sięgającą nawet do 50% (w zależności od towarzystwa ubezpieczeniowego).

Schemat działania systemu