Jeśli interesuje Was elektronika samochodowa Warszawa lub naprawa klimatyzacji samochodowej Warszawa, dobrze trafiliście!

Elektronika samochodowa Warszawa

Naprawa elektroniki samochodowej Warszawa. Wykonujemy naprawy elektroniki samochodowej, modułów ABS, Air BAG, modułów zamków centralnych, komputerów samochodowych, pilotów sterujących zamkiem centralnym, naprawami instalacji elektrycznych i sterujących w takich samochodach jak: TOYOTA , LEXUS, FORD , OPEL, Volkswagen, Audi, Skoda, Seat, BMW, Mercedes, Fiat.

Problem z katalizatorem TOYOTA , SKODA , OPEL, FIAT, VOLKSWAGEN (VW)
błąd p0420 Toyota, Skoda, Opel- katalizator na granicy wydajności - usuwamy tą usterkę poprzez rozszerzenie parametrów sond lambda. Błąd wcale nie świadczący o kończącym się katalizatorze. Po wprowadzeniu naszej modyfikacji nie ma śladu po błędzie i samochód zachowuje się tak jak by miał wymieniony katalizator. Nasze rozwiązanie jest o wiele tańsze niż wymiana katalizatora. Błąd spotykany często, w pojazdach ze względu na złą jakość paliwa i z zamontowanym LPG (w taniej firmie "duża stodoła"), a wynikający ze złych ustawień parametrów spalania LPG. Interesuje Was błąd p0420 Toyota? Dobrze trafiliście, zapraszamy do kontaktu.

Adaptujemy samochody LEXUS TOYOTA USA poprzez zmianę wyświetlania przebiegu Mila na Kilometr, temperatury z F na C, a także uruchamiamy w tych samochodach nawigację GPS oraz przestawiamy syntezę radia na europejską.

Naprawiamy Air-Bag (sensor poduszek w samochodzie) poprzez usunięcie obszaru crasch w tym module i możliwość dalszej skutecznej pracy sensora.

Naprawiamy Moduły komfortu, fabryczne sterowniki zamków centralnych, instalacje elektryczne oraz sterujące.

Moduły elektroniki samochodowej

Moduły Airbag, ABS, komputery silnika i wtrysku, benzynowe i diesel